Asitent Manager/ Secretar de implemantare

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea agendei zilnice a managerului;
- Deplasarea la intitutii de stat, colaboratori, la actiunile din cadrul proiectului;
- Corespondenta engleza / romana - e-mail, fax;
- Redactearea la termen a rapoartelor de eficienta, calitative si cantitative;
- Mentinerea relatiilor cu partenerii si ceilalti actori implicati in cadrul proiectului;
- Tine contabilitatea primara (registru de casa, facturi, chitante);
- Asigura secretariatul / administratia;
- Identificarea locatiilor pentru evenimentele organizate de catre asociatie;
- Identificare parteneri media;
- Urmarirea termenelor, a bugetului si rezultatelor;
- Mentinerea relatiilor cu ceilallti actori implicati;
- Monitorizearea proiectului;

CERINTE

Cerintele Postului:

Constituie un avantaj orice curs post-universitar de gestionare si urmarire a proiectelor.
Cunostinte de de gestiune economica si i administrativa.
Implicare, initiativa si motivare fata de munca pe care urmeaza sa o desfasoare.
Capacitate de a munci in echipa, capacitate de a gestiona situatii pentru desfasurarea functiilor care ii corespund.
Disponibilitate pentru a calatori
Constituie un avantaj cunoasterea limbii romani.

Se cere experienta anterioara in gestionarea de proiecte , calcule si raportari din punct de vedere al eficientei, calititive si cantitative.

Studii superioare,CESRP/ MARKETING, JURNALISM, Stiinte Socilale, operare PC nivel avansat (Office, e-mail,excel, internet), experienta relevanta in domeniul asistentei manageriale., vorbeste corect limba romana si engleza - nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant. 3000
Persoanele interesate pot trimite CV-ul in limba romana la adresa de e-mail: carmen.marcu1@yahoo.com, pana la data de 07.01.2009.
Informatii suplimentare la tel.: 0723 37 24 26

Persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu.