Asistenta Service

IPSO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITĂŢI

Oferă informaţii clienţilor care vin la sediu pentru solicitări de piese de schimb sau de service
Gestionează bazele de date cu clienţi/ piese/ echipamente din parc
Gestionează contractele de service şi de piese: urmăreşte produsele şi obligaţiile generate de aceste contracte, precum şi datele de expirare în vederea reînnoirii contractelor
Procesează ordinele de misiune ale tehnicienilor de service
Facturează ordinele de reparaţii şi transmite facturile către clienţi
Întocmeşte rapoarte privind activitatea de service
Participă la inventare periodice şi anuale şi întocmeşte rapoarte lunare privind activitatea de service

CERINTE

CERINŢE

Studii medii/ superioare finalizate, de preferat în domeniile economic sau tehnic
Experienţă în gestiune, contabilitate primară, facturare
Experienţă de lucru cu clienţii şi furnizorii
Cunoştinţe avansate de operare PC - Word, Excel
Cunoştinţele de limba engleză – nivel mediu

Permis de conducere categoria B – se consideră avantaj

PROFIL CANDIDAT

Seriozitate, spirit de iniţiativă
Organizare şi rigurozitate
Persoană comunicativă cu gandire structurată

BENEFICII OFERITE

OFERTA

Job stabil
Cadru de lucru dinamic şi profesionist
Posibilitatea formării profesionale in concordantă cu noutătile din domeniu.

IPSO este puternic implantata pe piata din Romania inca din anul 1991.

Alaturi de colaboratorii sai IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:

John Deere, Kuhn si Manitou.

Mai mult de 250 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse si de renume mondial.

Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.

Prin experienta, respect si atitudine pozitiva ne construim viitorul sigur catre care tindem cu totii.