ASISTENTA MEDICALA cu drept de libera practica

RESURS CONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

“cautam o persoana foarte activa, capabila si doritoare sa profeseze ca si asistenta medicala intr-o clinica particulara care ofera tratamente pentru hemoroizi, varice si colonhidroterapie”

RESPONSABILITATI:

• asitarea medicului in examinarea si tratarea pacientilor (hemoroizi, varice, colonhidroterapie)
• asigurarea ordinii, curateniei si igienei adecvate in spatiul clinicii unde se efectuaeaza tratamentele
• asigurarea cu instrumente necesare interventiilor

CERINTE

• obligatoriu studii in domeniul medical – Scoala Post Liceala sau Colegiul de specialitate
• program full time, obligatoriu disponibilitate pentru program prelungit

• NU se solicita obligatoriu experienta, dar prezinta un avantaj
• cunosterea limbii engleze – nivel avansat, reprezinta de asemenea un avantaj

• comunicare foarta buna si atitudine diplomatica
• rapiditate, rigurozitate, organizare, memorie foarte buna
• persoana echilibrata, energica, motivata, disciplinata si constiincioasa
• persoana stabila in alegerea unui loc de munca

BENEFICII OFERITE

- salar fix
- mediu de lucru profesional, foarte stabil
- posibilitati reale de dezvoltare a unei cariere in domeniu, odata cu dezvoltarea clinicii
- servicii gratuite ale clinicii

RESURS CONSULT - firma ACREDITATA pentru recrutarea si selectia de personal (www.resursconsult.ro, tel. 0727 843 987, mail: recrutare@resursconsult.ro) recruteaza o ASISTENTA MEDICALA pentru o clinica din Timisoara.

ESTE OBLIGATORIE PRECIZAREA POSTULUI PENTRU CARE CANDIDATI - ASISTENTA MEDICALA - mai ales pentru Cv-urile transmise pe emailul firmei, deoarece firma scoate la concurs diverse posturi din mai multe domenii de activitate. Va dorim succes!