ASISTENT/ UCENIC REALIZARE OBIECTE DE MAROCHINARIE

CPP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ales pentru aceasta pozitie va avea urmatoarele responsabilitati:
- Sa asiste si sa participe activ, prin idei dar mai ales si fizic, la partea de confectionare, taiere, finisaj a obiectelor din piele realizate (pantofi, posete, canapele sau alte obiecte)
- Operarea anumitor masini ce indeplinesc functiile specifice lucrului cu piele
- Decorarea, modificarea sau retapitarea anumitor obiecte
- Sa asiste la orice alte sarcini specifice pozitiei - includ curatenia, mutarea obiectelor voluminoase, sau alte sarcini fizice
- Jobul este full-time, insa programul este extrem flexibil, in functie de volumul comenzilor
- Acest job se adreseaza doar persoanelor care doresc sa munceasca, dispuse la efort fizic

CERINTE

- Sunt preferate persoanele de sex masculin, care au indemanare in folosirea uneltelor
- Disponibilitate la efort fizic (redus/mediu) - postul implica 90% munca fizica (taiere, lacuire, tapitare, coasere etc)
- Spirit de echipa, initiativa, ambitie si dorinta de a acumula informatii noi in domeniu
- Persoana modesta, ambitioasa, indemanatica, dornica sa invete si careia nu ii este frica sa lucreze cu foarfeca, ciocanul, patentul sau alte unelte
- Nu este nevoie de experienta, ci doar de disponibilitate si deschidere

BENEFICII OFERITE

- Program relativ flexibil
- Acumularea experientei in domeniu
- Salariul este in functie de cantitatea si importanta lucrarilor realizate, un salar mediu fiind de 7-800 RON.

Persoanele care indeplinesc cerintele postului si sunt interesate de aceasta pozitie sunt rugate sa sune la TEL. 0723446118 (Victor Vulpe) in vederea stabilirii unui eventual interviu.

Firma de design si confectionare produse de marochinarie, unicate, si obiecte promotionale din piele.