Asistent Social

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ofera consultatii in probleme sociale si conexe;
Culeg informatii necesare acordarii de consultatii privind drepturile si obligatiile asistatilor;
Analizeaza situatia persoanelor asistate si propun masuri de ajutorare sau recuperare a acestora;
Rraporteaza, la termen, din punct de vedere al al eficientei (calitativ si cantitativ);
Colaboreaza cu actorii implicati in proiect;
Relationeaza cu asistent managerul/secretar(a) de implemantare;
Se subodoneaza managerului.

CERINTE

Licentiat/a in domeniul asistentei sociale, experienta in domeniu de minimum trei ani, utilizator PC nivel avansat (Office, e-mail), abiliatati de comunicare.

Cunoastrea limbii romani reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant.

Persoanele interesate pot trimite CV-ul in limba romana la adresa de e-mail: carmen.marcu1@yahoo.com, pana in data de 07.01.2009.
Informatii suplimentare la tel.: 0723 37 24 26.

Persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu.