ASISTENT MANAGER CLINICA MEDICALA

RESURS CONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

“cautam o persoana foarte activa, cunoscatoare de limba engleza, capabila si doritoare sa se formeze odata cu dezvoltarea unei clinici medicale”

Descrierea postului:

• contactarea si preluarea apelurilor telefonice ale clientilor
• programarea clientilor direct sau telefonic
• intampinarea si consilierea clientilor
• gestionarea documentelor privind clientii
• incasarea platilor
• promovarea si vanzarea telefonica a serviciilor si produselor clinicii
• mentinerea relatiilor cu clienti si furnizori straini, de aparatura medicala
• intocmirea documentelor si corespondentei in limba engleza
• informarea permanenta a proprietarului clinicii asupra stadiului activitatilor
• asigurarea ordinii, curateniei si igienei adecvate in spatiul clinicii (serviciile de curatenie majora sunt asigurate de o firma de curatenie)
• asigurarea cu consumabile necesare activitatii clinicii
• alte activitati de administrare si “gospodarire” a clinicii

CERINTE

• studii medii sau superioare
• NU se solicita obligatoriu experienta in domeniul medical, dar reprezinta un avantaj experienta in domeniul administrativ al unei firme (asistent manager, secretariat, receptie, etc.)
• obligatoriu cunosterea limbii engleze – nivel avansat (nivelul trebuie sa asigure capabilitatea de a studia documente in limba engleza, intocmire si transmitere corespondente, conversatii telefonice)
• comunicare foarta buna si atitudine diplomatica
• capacitate de analiza si inovatie pentru gasirea rapida de solutii, fara o sprijinire permanenta din partea proprietarului clinicii
• rapiditate, rigurozitate, organizare, memorie foarte buna
• persoana echilibrata, energica, motivata, disciplinata si constiincioasa
• persoana stabila in alegerea unui loc de munca

BENEFICII OFERITE

- salar fix
- mediu de lucru profesional, foarte stabil
- posibilitati reale de dezvoltare a unei cariere odata cu dezvoltarea clinicii
- servicii gratuite ale clinicii

RESURS CONSULT - firma ACREDITATA de recrutare si selectie de personal (www.resursconsult.ro, tel. 0727 843 987, mail: recrutare@resursconsult.ro) recruteaza un ASISTENT MANAGER CLINICA MEDICALA. Clinica este recent infiintata in Timisoara, insa cu un portofoliu vechi de clienti.

ESTE OBLIGATORIE PRECIZAREA POSTULUI PENTRU CARE CANDIDATI - ASISTENT MANAGER CLINICA MEDICALA - mai ales pentru Cv-urile transmise pe emailul firmei, deoarece firma scoate la concurs diverse posturi din mai multe domenii de activitate. Va dorim succes!