Asistent Manager

Figero Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participa la realizarea analizelor de piata privind clientii, concurenta, structurarea pietei sau evolutia acesteia in timp;
- se asigura ca analiza elaborata va fi folosita in departamentele companiei si in scopul atingerii obiectivelor companiei;
- realizeaza de prezentari profesionale;
- propune anumite recomandari privind modul cum ar trebui sa se desfasoare activitatea companiei, pe baza propriilor observatii;
- participa la sedintale consiliului director;
- participa la elaborarea strategiei de vanzari a companiei;
- realizeaza statistici referitoare la activitatea organizatiei si a vanzarilor;
- realizeaza baze de date comparative;
- verifica datele inregistrate deja in baza de date si le grupeaza pe diferite criterii;
- realizeaza rapoarte saptamanale (uneori chiar zilnice) conform cerintelor directorului.

CERINTE

- experienta min 1 ani intr-o pozitie similara;
- cunostinte bune de limba engleza;
- cunostinte foarte bune de operare PC (in special Excel si PowerPoint);
- cunostinte foare bune de analiza statistica;
- abilitati excelente de prezentare, abordare analitica;
- capacitate de exprimare in scris fluenta, coerenta;
- analitic;
- spirit de echipa;
- ordonat;
- flexibil;
- spirit de initiativa.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv.

Reusita oricarei afaceri se bazeaza pe oamenii care isi transpun ideile in proiecte.
Noi oferim recrutarea, pregatirea si evaluarea personalului, succesul este al clientilor nostrii.