ASISTENT MANAGER

PROFI ROM FOOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura suport administrativ Managerului General (organizare arhiva, corespondenta, intalniri, sedinte)
- Organizeaza agenda Managerului General
- Primeste rapoarte de la diverse departemente, le centralizeaza si le preda Managerului General
- Efectueaza analize ¿i rapoarte privind activitatile administrative, ¿n formatele solicitate de Managerul General
- Organizeaza evenimente (teambuilding-uri, workshop-uri, protocol)
- Asigura servicii de interpretariat (franceza si engleza) la diverse reuniuni, sedinte
- Realizeaza traduceri si tehnoredactari (franceza si engleza)de documente/rapoarte/procese verbale
- Organizeaza deplasarile in interes de serviciu ale angajatilor (rezervari hoteliere, transport)

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta intr-o pozitie similara (minimum 1 an)
- L. Franceza si l. Engleza- fluent (scris, vorbit)
- Cunostinte avansate de utilizare PC ( MS Office, Outlook, Internet)
- Excelente abilitati de comunicare interpersonala, planificare si organizare
- Capacitate de prioritizare si respectare dead-line-uri
- Abilitati de analiza, sinteza si rezolvare de probleme
- Spirit de initiativa, dinamism
- Atentie distributiva, concentrata
- Atitudine proactiva, diplomatie, discretie

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie multinationala

Parte a grupului franco-belgian Louis Delhaize, PROFI ROM FOOD SRL este o companie multinationala ce detine o retea de 51 de magazine alimentare de tip discount.
Date suplimentare despre companie puteti gasi pe site-ul www.profi.ro.