Asistent in relatii publice si comunicare-BULGARA

SC INTERNET MARKETING-ONLINE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Aptitudini excelente de comunicare
-Atitudine pozitiva, flexibilitate
-Atentie distributiva, capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan
-Spirit de echipa si orientare catre rezultate

- Furnizarea de informatii si asistenta clientilor prin corespondenta electronica sau prin telefon
- Oferirea informatiilor corecte intr-o maniera profesionista
- Orientare continua catre client

CERINTE

-Studii superioare (finalizate sau in curs de finalizare)
-Cunostinte avansate de limba BULGARA (scris si vorbit)- OBLIGATORIU
-Abilitati foarte bune de operare PC (MS Office, aplicatii Web)
-Constituie AVANTAJ: cunostinte avansate de ENGLEZA (scris si vorbit) sau FRANCEZA (scris si vorbit)
-Disponibilitate pentru lucru in ture

BENEFICII OFERITE

- Training platit
- Salariu atractiv
- Bonusuri pentru persoanele responsabile si ambitioase
- Posibilitatea de dezvoltare intr-o companie cu un colectiv tanar si dinamic

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de furnizare si realizare programe informatice