ASISTENT IMPLEMENTARE SI SERVICE SOFT-uri DE CONTABILITATE/GESTIUNE

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie cu capital german care dezvolta si implementeaza programe informatice pentru institutii din Administratia Publica (Primarii, Scoli etc).
Responsabilitati:
- dezvolta portofoliul de clienti ai companiei;
- asigura solicitarile de service prin asistenta periodica;
- evalueaza nevoile clientilor si dezvolta portofoliul de servicii/client.

CERINTE

- studii in domeniul economic ( preferabil in domeniul contabilitatii);
- cunostinte in domeniul instalarii programelor si in utilizarea P.C.-ului;
- posesor al permisului de conducere categoria B;
- disponibilitate la deplasari.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant:telefon, bonusuri in functie de performanta;
- traininguri.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!