Asistent Comercial

Zoppas Industries Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Este interfata intre organizatie si clientii din plan international.
Mentine relatia cu clientii organizatiei, prin informarea acestora cu privire la comenzile in lucru.
Gestioneaza baza de date cu clientii,comenzile si preturile practicate.

CERINTE

Cunoasterea la un nivel CEL PUTIN MEDIU a limbilor engleza si italiana.
Studii liceale sau superioare.
Abilitati excelente de comunicare si relationare; fermitate, perseverenta, consecventa, rigurozitate si seriozitate.
Disponibilitate de deplasare zilnica la Sannicolau Mare, jud. Timis.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.
Sansa unei dezvoltarii personale si profesionale.
Mediul de lucru este propice desfasurarii unei activitati eficiente.
Transport gratuit.

Zoppas Industries este lider mondial in productia de rezistente electrice si este prezent pe toate continentele cu o retea de oficii comerciale, agentii de vanzare si oficii reprezentative.Produsele noastre cuprind toate elementele de incalzit necesare in diverse domenii. Producem elemente de incalzit pentru uz casnic, uz industrial si aplicatii industriale speciale.Fabrica de la Sannicolau Mare este printre cele mai mari din lume in domeniu, cu peste 2900 de angajati.