AREA SALES REPREZENTATIVE TIMISOARA

EURO GSM

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- vanzare servicii si produse telefonie mobila; oferte speciale negociate pentru persoane juridice
- Zona geografica limitata – judetul aferent
- raportare periodica
- mentinerea si dezvoltare bazei de clienti – management portofoliu existent si customer service aferent
- dezvoltarea relatiei cu clientii - achizitii New Business
- participarea la sedintele departamentului privitoare la strategii si stabilirea obiectivelor
- promovarea intereselor si obiectivelor companiei pe piata
- semnalarea schimbarilor de marketing ale concurentei si transmiterea informatiilor catre superior
- prospectarea continuua a pietei, identificarea potentialilor clienti
- focusarea pe targetele personale de vanzari

BENEFICII OFERITE

- mediu de munca performant
- posibilitate de cariera
- venit fix garantat plus comsion, bonus vanzari, bonus performanta corelate cu realizarile
- participarea la concursuri nationale si locale cu importante premii
- beneficii ale unui program de loializare in cadrul firmei
- telefon demo, masina
- training-uri permanente

Misiunea Euro GSM: Atingerea excelentei pe plan local, regional si national in promovarea si distributia produselor si serviciilor de comunicare, oferind servicii orientate catre clienti

Ne ghidam munca dupa cateva concepte de valoare: Dinamism si Flexibilitate, Dezvoltarea performantei si Spirit intreprinzator, Initiativa si Responsabilitate, Comunicare deschisa si Atitudine constructiva, Incredere reciproca si Spirit de
echipa, Onestitate si Respect.

Datorita acestei viziuni de succes ne adaptam permanent cu rezultate extraordinare la un mediu de business dinamic si foarte competitiv, fiind caracterizati de o capacitate deosebita de invatare si de pasiunea investita in munca.

Apreciem atat competitivitatea, cat si integritatea oamenilor nostri, investim in dezvoltarea lor