Architect

SERVSTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

In cadrul firmei noastre ca arhitect vei avea urmatoarele activitati:
intocmirea documentatiilor tehnice in toate fazele de proiecatare.
Vei merge pe santiere sa evaluezi(cand este cazul) stadiul lucrarilor,sa dai solutii tehince si sa coordonezi diverse activitati.
- intocmire studii de solutie;
- intocmire studii de fezabilitate;
- intocmirea proiectelor tehnice (CU, DTAC, PT, DE): parti scrise si parti desenate, liste de cantitati, fise tehnice, devize etc.;
- intocmirea documentaţiilor tehnice pentru obţinerea avizelor, acordurilor şi a autorizaţiilor de construire;

CERINTE

-studii superioare de arhitectura finalizate;
-experienta in domeniu minim 2 ani;
-cunoasterea avansata a programelor AutoCAD, Microsoft Office, etc.;
-reprezinta avantaj cunostiintele de Archicad, Photoshop, Rhinoceros, etc.;
-cunoasterea normelor tehnice si juridice necesare procesului de proiectare;
-cunoasterea legislatiei in domeniu;
-limba engleza nivel avansat (scris si vorbit);
-capacitatea de a lucra si comunica direct cu beneficiarii si colaboratorii;
-abilitati in luarea deciziilor, creativ, pasionat, implicat, punctual;
-capacitatea de a lucra atat singur cat si in echipa in toate fazele elaborarii unui proiect;
-permis de conducere cat. B si disponibilitatea pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

Iti oferim pe langa salariu(bineinteles) un spatiu de lucru intr-o echipa tanara si diverse alte oportunitati in functie de rezultate si merite.

Servsting a luat fiinta in anul 2002 avand ca obiect de activitate consultanta de specialitate in Proiectare, Avizare, Autorizare, Instalatii, Mentenanta pentru Securitate la Incendiu