Angajam vanzator/vanzatoare

SC MOUNTAIN GEAR DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Mountain Gear Distribution este în căutarea celui mai bun vanzator pentru magazinul Marmot Partner Store Timisoara situat pe Strada Pacha, nr. 5, Timisoara.

Ești dinamic, zâmbitor, deschis spre comunicare și noi provocări, orientat spre interesul clientului şi cu un pronunţat spirit de echipă?
Posezi cunoştinţe de operare cu calculatorul, ai în spate experienţă în vânzări?

Atunci te așteptăm la Marmot!

CERINTE

Ești o persoană pozitivă și nu-ți poți imagina activitatea profesională fără comunicare?

Atunci TE PROVOCĂM !

BENEFICII OFERITE

OFERIM: O echipă tânără și proactivă, un salariu atractiv și posibilitate de creștere profesionlă, cu participări la diverse traininguri si expozitii!

Marmot, lider mondial în îmbrăcaminte si echipament outdoor, anunță prezența oficială in România, prin compania timișoareană Mountain Gear Distribution SRL. Marmot Partner Store este primul astfel de magazin deschis de Mountain Gear Distribution SRL, nu doar din România, dar din intreaga zona de Centru si Sud-Est Europa, si reprezinta un model care ni-l dorim imbratișat de cat mai multi parteneri. Noul magazin Marmot reflectă interesul brandului în durabilitatea şi naturaleţe.