Angajam URGENT cu contract TEAM MANAGERI si CONSILIERI FINANCIARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere post :

Identificarea de noi clienti si noi oportunitati de vanzare
Proceseaza cu maxima atentie si confidentialitate informatiile si documentele clientilor
Asigura service post vanzare de calitate clientilor si dezvolta o relatie pe termen lung intre acestia si banca
Participa activ la realizarea target-ului de vanzari al echipei si la atingerea obiectivelor calitative, respectand politica de vanzari a companiei
Organizarea procesului de recrutare a fortei de munca
Intocmeste diferite rapoarte specifice pentru departamentul de resurse umane si statistica
Sa monitorizezi activitatea de vanzari si sa acorzi asistenta consilierilor financiari;
Sa realizezi obiectivele de vanzari conform planului de vanzari individual si al echipei;
Sa sa arati o preocupare constanta pentru imbunatatirea cunostintelor legate de produsele companiei si sa participi activ la training-urile organizate de companie;
Sa intocmesti rapoarte de activitate,activitati organizatorice & administrative.
Definirea si implementarea strategiei de abordare a pietei locale

CERINTE

Experienta anterioara in vanzarea produselor financiare constituie un avantaj major.
Bune abilitati de relationare si comunicare cu clientii, capacitatea de a dezvolta parteneriate de lunga durata cu acestia
Abilitati de negociere si solutionare a cererilor clientilor
Capacitate de analiza, identificare si valorificare oportunitati de vanzare dorinta puternica catre rezultate si atingere target vanzari

BENEFICII OFERITE

Oferim :
Cele mai bune comisioane din vanzari de pe piata financiara din Romania , bonusuri trimestriale de performanta comisioane de management.