angajam secretara

integrity

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidata ideala este capabila sa recruteze sa formeze si sa coordoneze o echipa de lucru.
De asemenea este foarte organizata, amabila, cu aspect fizic placut, sociabila, loiala fata de companie, corecta si punctuala.
Capacitatea de a lua decizii rapide in situatii critice este de dorit.

CERINTE

Cunoasterea programelor de baza ale calculatorului.
Cunoasterea unui program de design gen Corel reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salar fix si stimulente in functie de eficienta activitatii prestate.
Posibilitate de avansare pe un post superior in decurs de un an.

Integrity Group este o companie cu mai multe domenii de activitate printre care agentie de publicitate si intermedieri vinzari, sisteme de acces si securitate, distributie si depozitare de produse naturiste si suplimente nutritive. Intermediem pentru o gama larga de clienti atit firme cit si persoane fizice diverse vinzari de servicii si bunuri.