Angajam Secretara

SC Fany Bucu Games SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

•primirea, inregistrarea si repartizarea corespondentei in interiorul companiei;
•ridicarea si expedierea corespondentei catre destinatari;
•inregistrarea si arhivarea documentelor vehiculate in cadrul companiei;
•asigurarea legaturilor telefonice in interiorul si exteriorul companiei;
•primirea si transmiterea notelor telefonice;
•tehnoredactare de documente;
•intocmirea si transmiterea rapoartelor zilnice.

CERINTE

•persoana serioasa, sociabila, dornica de munca;
•absolvent al unei forme de invatamand medii sau superioare;
•cunostinte Microsoft Office (Word, Excel), Internet;
•atitudine principiala in relatiile cu oamenii;
•inteligenta, gandire logica, memorie;
•rezistenta la stres
•reale abilitati de comunicare
•punctualitate, respectarea programului de lucru
•cunoasterea limbii engleze
•cunosterea limbii germane constitue un avantaj

BENEFICII OFERITE

•Conditii de munca avantajoase, intr-un mediu de lucru profesionist;
•Salariu atractiv
•Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica