Angajam Responsabil Aria de Preformare in domeniul electronicelor, din Timisoara!

SC Lifein Job SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Munca presupune:
- organizarea zilnica a personalului din aria de preformare;
- evidenta stocurilor;
- aprovizionarea ariei de productie cu materialele necesare;
- ajutarea echipei si sustinerea acesteia la nevoie.

CERINTE

Cerinte:
- studii medii;
- experienta in a coordona o echipa;
- experienta in domeniu (de preferat);
- disponibilitate de a lucra in 2 schimburi.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- pachet salarial atractiv, in functie de experienta;
- tichete de masa in valoare de 12 lei /zi;
- 23 zile de concediu pe an;
- transport asigurat din Timisoara, Becicherec si Dudestii Noi.

Lifein Job se prezintă ca un partener strategic pentru proiectarea unor soluții personalizate, cele mai potrivite pentru a planifica și executa inițiativele de schimbare, consolidare și dezvoltare ale clientului ajutându-l să dobândească instrumente avansate de management al personalului.