Angajam reprezentanti vanzari

Newco Equipment & Chemical S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie multinationala specializata in productia si comercializarea produselor cosmetice si de curatenie precum si in desfacerea produselor cu specific hotelier (amenities), angajam director de vanzari si reprezentanti vanzari pentru zona Bucuresti si Constanta. Experienta in vanzari precum si cunostintele privitoare la domeniul HORECA , vor constitui un avantaj la angajare. Dorim persoane responsabile, dinamice, dedicate, orientate spre obiectivele muncii. Activitatea se desfasoara intr-un mediu creativ, oferind sanse reale de promovare si afirmare. Oferim salariu si stimulente atractive.
email: secretariat@newcogroup.ro tel.0256-393326;

CERINTE

Cerinte
Persoana dornica de afirmare profesionala, dinamica, flexibila, responsabila. Experienta in domeniul cosmeticii, produselor de curatenie sau domeniului HORECA constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Se acorda salariu fix, stimulente si comision

email: nec@newco.ro tel.0256-393326; 0755-092.022