angajam reprezentant zonal de marketing si vanzari

luxcon danube srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca doresti sa faci parte din echipa noastra, trebuie sa stii ca:
- vei avea pachet salarial motivant, format din salariu fix si comisioane in functie de performantele individuale;
- vei beneficia de know-how-ul unei companii cu experienta in domeniul industrial;
- vei lucra intr-un mediu de lucru tanar, alaturi de o echipa de profesionisti
- vei avea posibilitatea sa-ti folosesti experienta si sa pui in practica noile tale idei;
- vei avea la dispozitie instrumente necesare desfasurarii activitatii

CERINTE

- studii superioare; - sociabil, convingator, organizat, dinamic
- abilitati de prezentare, promovare si vanzare a produselor companiei
- cunoasterea limbii engleze (minim nivel mediu)
- capacitatea de a construi si de a mentine relatii de durata cu clientii
- spirit de initiativa si creativitate; - permis auto categoria B; - cunostinte PV (Windows, MS Office)

BENEFICII OFERITE

salariu + comisioane in functie de performante