Angajam Reprezentant Vanzari- zona TM

UNIFAM CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Viitorul nostru coleg trebuie sa prospecteze piata, sa identifice clientii potentiali, sa prezinte, sa promoveze si sa vanda produsele si serviciile din portofoliul firmei noastre.
Domeniiile principale pe care dorim sa activeze sunt HORECA, MEDICAL, OFFICE, SPATII COMERCIALE, RETAIL.

CERINTE

- experienta minima in relatii cu clienti sau vanzari
- experienta in vanzari FMCG poate fi un avantaj
- disponibilitate pentru program sustinut, efort intelectual si deplasari zilnice la clienti
- dorinta de a invata lucruri noi si ambitia de a fi cel mai bun in domeniul sau de activitate
- abilitatea de a stabili contacte noi, de a construi si mentine relatii bune cu partenerii nostrii de afaceri
- dorinta de a incepe lucrul intr-o firma mica unde poate acumula multa experienta si poate avea realizari profesionale deosebite.
- cunostinte de operare PC
- permis de conducere cat B

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- bonusuri corelate cu realizarile financiare
- comision din incasari
- dotari necesare desfasurarii activitati

Importator si distribuitor de echipamente,ustensile si consumabile de curatenie. Furnizor de solutii complete, servicii si consultanta in domeniul curateniei profesionale si igienei colective. Suntem parteneri ai unor producatori de renume din acest domeniu de activitate. Activam de putina vreme si in distributia de produse de larg consum(FMCG).