ANGAJAM GESTIONAR SI MANIPULANT

SC PARTIZAN IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

GESTIONAR
Posturi disponibile: 1
Tip contract: Full-time
Nivel studii: Mediu
Nivel salarial: Confidential
Localitate: Timisoara
Responsabilitati
- Asigura vanzarea produselor catre client
- Asigura relatia cu furnizorii
- Asigura mentinerea contabilitatii primare la zi
- Asigura gestiunea stocului de marfa in baza documentelor de intrare/iesire
- Supervizeaza expedierea marfii catre clienţi conform comenzilor.
- Realizeaza inventarierea periodica a stocului
- Asigura suport activ pentru imbunatatirea nivelului stocului la produse
- Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor
- Verifica acuratetea inregistrarilor in stoc si a miscarilor de stocuri

MANIPULANT MOBILIER TAPITAT

Atributii:
- Încărcarea, descărcarea mărfurilor şi manipularea acestora în depozite si magazine
- Expediază marfa către clienţi
- Pregătirea mărfurilor pentru expediere

CERINTE

Cerinte gestionar
- Studii medii
- Cunostinte de operare calculator - pachet MS Office , programe de gestiune (vor fi considerate avantaj)
- Seriozitate, integritate , corectitudine si amabilitate
- Persoana fara antecedente penale .
- Capacitate de planificare si organizare a activitatii
- Bune abilitati de comunicare

Cerinte manipulant
- Promptitudine
- Spirit de echipa
- Punctualitate
- Atenție la detalii
- Atitudine pro-activa
- Seriozitate

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Pachet salarial motivant
- Contract de munca
- Analize medicale gratuite
- Bonificatii in functie de realizari
- Mediu de lucru placut si dinamic

SC PARTIZAN IMPEX SRL este o companie tanara si dinamica care comercializeaza o gama variata de obiecte de mobilier si produse de tapiterie de inalta calitate la un pret accesibil.