Agenti Imobiliari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- administreaza si imbunatateste baza de date;
- administreaza portofoliul de clienti, largind continuu sfera relationala;
- creaza si dezvolta relatiile cu clientii;
- ofera consultanta si asistenta in procesul de intermediere in tranzactiile imobiliare;
- ofera consultanta imobiliara in vederea obtinerii solutiilor de finantare.

CERINTE

- sa fii permanent la curent cu noutatile si schimbarile petrecute in domeniu;
- sa ai abilitati excelente in comunicare;
- sa fii o persoana ambitioasa, dinamica cu spirit de antreprenor si atitudine de invingator ;
- sa fi cooperant si un bun jucator de echipa;
- sa te perfectionezi continuu, sa simti ca ceea ce faci ti se potriveste;
- sa fii aproape de clientul tau, oferindu-i cu promtitudine si profesionalism serviciile de care are nevoie;
- sa ai rezistenta la stress;
- permisul de conducere este o cerinta obligatorie.

BENEFICII OFERITE

- echipa profesionista
- comisioane motivante
- program flexibil
- publicitate in promovarea ofertelor
- atmosfera de lucru placuta
- programe de pregatire
- sisteme/instrumente de marketing
- suport departament juridic/financiar