AGENT VANZARI zona de VEST

RESURS CONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o PERSOANA ACTIVA, cu abilitati foarte bune in vanzare. Experienta de min 2 ani in vanzari este obligatorie si eliminatorie. Se cer abilitati tehnice, datorita domeniului de activitate.

RESPONSABILITATI:

- Promoveaza imaginea si produsele societatii conform obiectivelor stabilite
- Asigura marirea progresiva a vanzarilor prin atingerea targetelor
- Intretine relatiile cu clientii
- Participa la colectarea informatiilor din piata cu privire la produs si activitatea concurentei
- Solicita si inregistreaza informatiile necesare pentru definirea clientului si initiaza discutii cu privire la conditii contractuale
- Asigura consilierea tehnica a clientilor si identificarea corecta a serviciilor ce urmeaza a fi ofertate
- Realizeaza planul de vizite la clienti, efectuaza intalnirile si intocmeste rapoartele de vizita aferente

CERINTE

- studii medii sau superioare
- experienta in vanzari min. 2 ani
- carnet de conducere cat.B
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere
- foarte buna organizare personala
- cunostinte avansate de operare PC

BENEFICII OFERITE

- dezvoltare profesionala intr-o firma nationala

RESURS CONSULT - firma ACREDITATA de MINISTERUL MUNCII pentru recrutare si selectie de personal (www.resursconsult.ro, mail: recrutare@resursconsult.ro) organizeaza concurs pentru unul din clientii sai importanti din Timisoara.