AGENT VANZARI TIMISOARA (sistem Presell), COD AV - TM

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Stabilirea si dezvoltarea relatiei directe cu clientii
- Preluarea comenzilor si coordonarea livrarii
- Asigurarea mercantizarii marcilor Intersnack
- Mentinerea nivelului minim al creditelor din piata

CERINTE

- Candidatul potrivit are experienta de cel putin 2 ani in vanzari directe si carnet de conducere categoria B, este eficient, ambitios si are o atitudine pozitiva.
- Dinamismul si dorinta de a invata sunt calitatile pe care le cautam pentru a va oferi posibilitatea de a va construi o cariera cu noi.

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
- Posibilitatea de ascensiune profesionala
- Masina de serviciu
- Salariu motivant, pe masura realizarilor, si bonusuri lunare pentru cei mai buni
- Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor

Intersnack Romania este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile Chio, Pombar si Felix. In momentul de fata cautam candidati dornici sa se alature echipei noastre din filiala TIMISOARA pentru pozitia de AGENT VANZARI (PRS).