AGENT VANZARI - TIMISOARA

Q.A.B. SA (PEPSI)

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea target-ului de vanzari
- incasarea banilor
- mentinerea relatiilor cu clientii
- incheiere contracte cu clienti noi

CERINTE

- abilitati de comunicare si negociere
- Abilitati de a stabili relatii interumane, personalitate deschisa
- Abilitati de analiza si planificare. Inteligent, capabil de a crea o strategie de vanzari
- Atitudine de vanzator, orientat spre clienti (identifica usor si intelege nevoile clientilor)
- Dornic sa invete lucruri noi
- Orientat spre construirea unei cariere in vanzari
- Foarte muncitor, rezistent la stress
- Are abilitatea de a-si atinge obiectivele.
- Om de echipa
- Proactiv, capabil sa gaseasca solutii. Creativ, cu initiative
- Dinamic, energic
- Optimist, psihic excellent, stare de sanatate impecabila
- Fara obligatii personale (studii de continuat, familie solicitanta sau cu probleme, o slujba secundara, actionar intr-o afacere, etc.)
- minim studii medii
- obligatoriu posesor permis conducere categoria

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- bonus
- masina
- telefon
- posibilitate de promovare

Quadrant Amroq Beverages, unicul imbuteliator autorizat si distribuitorul Pepsi, Prigat, Lipton Ice Tea si Roua Muntilor in Romania si Republica Moldova