Agent vanzari produse bancare zona Banat

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea obiectivelor de vanzare conform planului stabilit;
- Realizarea de eforturi constante pentru largirea bazei de date cu potentiali clienti;
- Informarea corecta a clientilor despre produsele credit, explicatii asupra beneficiilor si costurilor implicate de produsele vandute;
- Identificarea nevoilor financiare ale clientilor;
- Informarea clientilor asupra documentatiei cerute si asistarea clientilor in vederea completarii formularelor;
- Informarea clientilor cu privirea la decizia luata de departamentul de procesare a dosarelor de credit;
- Solicitarea de referinte de la clienti existenti si de la cei potentiali;
- Imbunatatirea constanta a cunostintelor si participarea la training-urile organizate in cadrul departamentului;
- Raportarea vanzarilor, a intalnirilor si vizitelor catre coordonatorul colectivului.

CERINTE

- Absolvent al unei facultati cu profil economic(recomandat);
- Abilitati de utilizare a computerului;
- Cel putin 1 an experienta in vanzari(recomandat);
- Persoana ambitioasa, dornica de castiguri consistente sau de afirmare profesionala

BENEFICII OFERITE

- Parte fixa+comisioane
- Mediu de lucru intr-o companie de renume