AGENT VANZARI- jud. TM

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este un mare producator de bauturi racoritoare, energizante si bauturi alcoolice (locul 4 in piata) cu sediul principal in Satu Mare.

Responsabilitati:

- Agentul de vanzari va avea home office (masina - VW Cady, laptop si telefon mobil), deci foarte multa libertate de actiune si responsabilitate;

- Va avea zona judetului Timis;
- Clientii tinta vor fi piata HORECA (restaurante, baruri, terase, hoteluri, cantine) si piata Retail (lant magazine locale, magazine, etc);

CERINTE

- Experienta in vanzari FMCG (Bauturi, Lactate, Alimente, Cosmetice, etc);
- Avantaj daca vine din companii de lactate sau bauturi gen Coca Cola, European Drinks sau Pepsi.
- Persoana responsabila si capabila sa se organizeze singura;

BENEFICII OFERITE

- Salariul motivant;
- Preturi ale produselor foarte competitive;
- Logistica foarte buna;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!