Agent vanzari -Jud. TIMIS

Multe Usi SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-promovarea produselor companiei si atingerea targetului de vanzari.
-identificarea de noi posibilitati de dezvoltare a afacerii prin gasirea de noi clienti.
-intocmirea rapoartelor privind activitatea depusa.

CERINTE

-experienta in vanzari minim1 an
-studii medii/superioare
-persoana organizata , aspect placut,responsabila,orientata spre rezultat
-permis de cat B (fara antecedente)
-cunostinte P(Word,Excel)

BENEFICII OFERITE

-Salar fix+ 2% din cuantumul vanzarilor fara TVA.
-Telefon fix
-Carte de munca

Importator si revanzator pentru Romania al unor producatori europeni de prestigiu in domeniul ,Usi si automatizari.
Contactele directe cu producatorii ne da posibilitatea de a oferi conditii contractuale cele mai favorabile depe piata , atit cumparatorilor privati cit si marilor dezvoltatori imobiliari din Romania.
Cea mai mare gama de usi de intrare,interior garaj,industriale si automatizari.