Agent vanzari in domeniul marketing-publicitate

Delta HR Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospecteaza piata
- Completeaza baza de date cu potentiali clienti
- Stabileste intalniri cu potentialii clienti
- Afla nevoile clientilor si prezinta oferta
- Incheie contractul de vanzare
- Urmareste derularea contractului

CERINTE

- Dorinta si vointa de a incepe/continua activitateade vanzari de tip B2B
- Dorinta si deschiderea de a invata
- Rezistenta fizica si la frustrare
- Disponibilitate la program prelungit
- Disponibilitatea de a lucra cu targhet lunar + componenta fixa minim pe economie

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a incepe cariera in domeniul vanzarilor
- Training la locul de munca
- Salar fix + comision din vanzari

Puteti aplica aici pe site sau trimiteti aplicatia dvs. pe adresa de e-mail cv@deltahrconsult.ro sau pe fax: 0256 274706

DESCRIEREA FIRMEI

Training si Consultanta in Managementul Resurselor Umane

Pentru a vedea alte posturi disponibile ale Delta HR Consult vizitati pagina web a companiei:
www.deltahrconsult.ro/joburi_ro.php