Agent Vanzari

SC RANDLER GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea relatiilor cu clientii existenti
- Dezvolta portofoliul de clienti
- Planifica si organizeaza activitatea de vanzare
- Realizeaza obiectivul de vanzare alocat
- Prezentarea si promovarea produselor
- Raportare catre conducerea executiva

CERINTE

- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Persoane energice, ambitioase, comunicative, cu spirit intreprinzator si dorinta de autodepasire
- Abilitati de lucru in echipa
- Perseverenta in atingerea obiectivelor propuse
- Orientarea catre intampinarea asteptarilor clientilor

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- bonuri de masa
- comision la vanzari,
- autoturism
- telefon

S.C. Randler Group S.R.L. din Timisoara, judetul Timis pune la dispozitia dumneavoastra profesionalism, seriozitate si promptitudine.

Cu un efectiv de 80 angajati, S.C. Randler Group S.R.L. comercializeaza o gama larga de produse alimentare - lactate - iaurt, dulciuri, maioneza, ceaiuri. Prin serviciile pe care le oferim dorim sa intampinam nevoile clientilor nostri din Romania astfel incat sa devenim un partener de incredere in colaborarile viitoare.

Toate produsele si serviciile companiei noastre sunt controlate si evaluate dupa un plan stabilit anterior. In cadrul companiei S.C. Randler Group S.R.L. desfasuram activitati specifice de instruire si formare profesionala.

Punand accent pe calitatea produselor si promptitudinea cu care raspundem solicitarilor dumneavoastra suntem siguri ca veti fi multumit de serviciile noastre.

Afacerile care merita facute sunt cele bune, cele foarte bune si cele impreuna cu noi.

Contactati-ne chiar azi pentru a obtine mai multe detalii despre produsele firmei noastre sau vizitati saitul www.randler.ro.