AGENT VANZARI (DISTRIBUTIE MARFA)

SC SANTOMED SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospecteaza segmentul de piata specific si identifica clientii potentiali pentru produsele distribuite de firma;
- executa operatiuni de livrare a marfurilor contractate sau comandate, conform facturilor emise, de la depozitul firmei la depozitul clientului in Timisoara si judetele stipulate in fisa postului;
- raspunde de pastrarea bunurilor in conditii de securitate si integritate (calitativ si cantitativ), pe toata durata transportului de la depozitul firmei la depozitul clientului;
- prezinta clientilor pliante, cataloage si materiale publicitare ale produselor, precum si ofertele de preturi in vederea comercializarii;

CERINTE

- studii medii;
- permis de conducere categoria B;
- fara antecedente penale;
- experienta intr-o firma de distributie constitue avantaj.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv si motivant
- tichete de masa

Societatea este importator si distribuitor de aparatura medicala si consumabile medicale si de laborator.