Agent vanzari B2B solutii IT hardware

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzari business to business de solutii informatice hardware (pentru judetele TM, AR, BH)
Invata si promoveaza produsele si serviciile oferite de firma
Extinderea portofoliului de clienti (identificare clienti, contactare, participare la intalniri cu acestia, pregatirea ofertei, gestionarea vanzarii)
Realizarea targetului de vanzari

CERINTE

Experienta in vanzari business to business
Abilitati de comunicare
Persoana activa, autonoma, motivata de munca de teren
Persoana prietenoasa, adaptabila, care stabileste cu usurinta relatii cu ceilalti
Persoana orientata spre rezultate
Cunostinte IT
Experienta de vanzari in domeniul IT constituie avantaj
Permis cat B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

Step UP Professional HR Services este o firma cu experienta in servicii de resurse umane, cu accent pe recrutarea si selectia de resurse umane adaptata cerintelor specifice ale clientilor.

Postul descris anterior este disponibil la unul dintre clientii companiei noastre