Agent Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

OVB este o companie de consultanta financiara infiintata in 1970 in Germania. Momentan activeaza in 14 tari europene si consiliaza peste 3 milioane de clienti.
www.ovb.ro

Agentul trebuie sa analize piata, sa contacteze clientii, sa identifice necesitatile lor si sa-i consilieze. El adapteaza solutiile financiare pentru nevoile fiecarui client (credite, asigurari, pensii, investitii, etc.)
El identifica si recruteaza noi colaboratori, ii formeaza prin traininguri si ii ghideaza pe treptele de cariera.

CERINTE

Persoane care vor mai mult decat o viata de angajat cu:
- abilitati de comunicare
- putere de convingere
- orientare catre rezultate
- cunostinte generale de utilizare a calculatorului
- experienta in vanzare (constituie un avantaj)

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a alege: Part-Time / Full-Time;
- program flexibil de lucru;
- pregatirea in tara si strainatate gratuita;
- comisioane atractive;
- bonusuri in euro, premii, excursii in tara si strainanate, etc.;
- posibilitatea de avansare in cariera.