Agent vanzari

Dynamic Carier.S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei si identificarea de noi clienti
- stabilirea si mentinerea relatiilor cu clientii
- analizarea cerintelor potentialilor beneficiari
- pregatirea prezentarilor necesare pentru serviciile firmei
- particularizarea ofertei de servicii pentru fiecare potential beneficiar
- mentinerea contactelor permanente cu reprezentantii beneficiarilor
- participarea la organizarea unor actiuni promotionale: targuri, expozitii, campanii publicitare.

CERINTE

- studii superioare, preferabil psihologie, marketing
- persoana cu initiativa
- abilitati de comunicare si negociere( persuasiune si prezentare profesionala)
- planificare, organizare si control
- masina proprie si posibilitatea de a o folosi in interes de serviciu
- cunostinte operare PC, limba engleza nivel avansat
- experienta in vanzari de servicii constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- telefon de serviciu
- decontarea benzinei
- posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara, dinamica si unita
- imbogatirea cunostintelor in diferite domenii

Compania Dynamic Carier a luat nastere din dorinta de a furniza clientilor nostri calitate si profesionalism in serviciile de recrutare, selectie si plasare personal:
1.Pachetul DC Business (recrutarea, selectia si plasarea de personal entry-level; middle-level; high-level, intocmirea fisei de post, coaching);
2.Pachetul DC Family ( recrutarea, selectia si plasarea de personal casnic: bone, menajere, ingrijitori persoane in varsta, etc, consultanta familiala).
Cultura companiei Dynamic Carier este centrata pe posibilitatea de dezvoltare si afirmare profesionala si pe asigurarea unor servicii de calitate clientilor si candidatilor nostri.
Specialistii nostri sunt persoane tinere si dinamice, care se informeaza permanent, pentru a incheia fiecare situatie de angajare cu rezultatul Castig-Castig.
Dynamic Carier functioneaza sub acreditarea AJOFM Timisoara.