AGENT VANZARI

MAVO FLEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovare/vanzare directa si indirecta a produselor firmei
Prospectare piata, ofertare, negociere si incheiere contracte
Organizare si intretinere baza date clienti
Relatia cu parteneri si clienti
Dezvolta portofoliul prin atragerea permanenta de noi clienti;
Elaboreaza oferte si negociaza termenii contractuali;
- monitorizeaza contractele incheiate cu clientii;
- managementul relatiilor cu clientii;
- intocmirea rapoartelor saptamanale si lunare privind activitatea de vanzare desfasurata;

CERINTE

- studii superioare finalizate ( de preferat marketing )
- experienta in vanzari ( minim 1-2 ani )
- excelente abilitati de comunicare si de negociere;
- cunoasterea mediului de afaceri;
- implicare, dinamism si spirit de echipa;dorinta de afirmare
- cunostinte temeinice PC ( MS Office, Internet, Outlook)
- permis de conducere obligatoriu

BENEFICII OFERITE

Se ofera conditii de lucru profesionale, alaturi de un colectiv tanar, dinamic, telefon de serviciu, salariu fix plus comision, alte beneficii, o mare posibilitate de dezvoltare profesionala in vanzari, avansare in domeniu.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de publicitate - No miss - TICKET COM