Agent Vânzări/Telemarketing

C&D Executive Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- creşterea portofoliului de clienţi, prin intermediul telefonului, şi menţinerea unei bune relaţii cu aceştia
- prezentarea ofertelor şi seviciilor
- întocmirea documentaţiei necesare pentru încheierea contractelor
- deplasări pe teren 1 zi/săptămână pentru întalniri cu clienţii
- program de lucru 6 ore/zi

CERINTE

- absolvent studii medii sau superioare
- bune abilităţi de comunicare şi vânzare – experienţa în domeniu constituie un avantaj
- cunoştinţe operare PC

BENEFICII OFERITE

- se discută la interviul final

Este o firmă tânără, apărută în 2004 care pune la dispoziţia clienţilor soluţii de ultimă oră. Serviciile noastre vin în întâmpinarea nevoilor firmelor cu care lucrăm. C&D Executive Consulting pune la dispoziţie servicii de contabilitate, servicii de consultanţă financiară, administrare de personal şi situaţii lichidări firme.

*Pentru a aplica pentru acest post vă rugăm să trimiteţi CV pe adresa de e-mail:floriana.moisa@cdexecutive.com