Agent turism si transport international

Sc Internovum Grup Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o agentie de turism, infiintata in anul 2007 si in curs continuu de dezvoltare, care asigura transport extern de persoane in aproape toata Europa, si care de asemenea, se ocupa cu emiterea biletelor de avion pentru orice destinatie.
Asadar, ne dorim in echipa noastra inca o persoana puternica si ambitioasa.

Responsabilitati

-raspunde la apelurile potentialilor clienti si le prezinta ofertele atat face to face (clientilor din agentie) precum si prin telefon, fie ca este vorba despre bilete de avion, microbuze sau autocare
-consilieaza clientii
-contabilitate primara + intocmirea altor diverse acte ale agentiei
-disponibilitate prelungita
-telefon de serviciu

CERINTE

-inclinatie nativa spre comunicare si relationare cu oamenii (clientii)
-abilitati de organizare si planificare
-experienta in vanzari reprezinta un plus
-atitudine optimista si spirit vesel
-putere de convingere
-cunostinte de limba engleza

Abilitati cheie: perseverenta, spirit competitiv, atenta, disciplinata, muncitoare.

BENEFICII OFERITE

-aprecierea si remuneratia corespunzatoare a muncii bine facute
-colectiv de munca prietenos
-dedicatia se rasplateste

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de transport international