AGENT IMOBILIAR

S.C. REMAX EDYINVEST S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea potentialilor noi clienti prin contacte telefonice sau directe
- Identificarea necesitatilor clientilor si consilierea acestora
- Ofertarea clientilor si efectuarea vizitelor pe baza programarilor realizate in prealabil
- Consilierea clientilor prin argumente profesionale in vederea obtinerii acordului acestora pentru finalizare
- Colectarea si verificarea documentelor necesare semnarii unui contract
- Intocmirea contractelor, a eventualelor acte aditionale, anexe si semnarea acestora, in calitate de reprezentant al firmei

CERINTE

- abilitati pentru vanzari/negocieri
- organizare
- orientare catre client
- cultura organizationala
- cunostinte MS Office
- permis de conducere categoria B
- masina personala constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Comision din tranzactiile efectuate foarte motivant!!(incepand de la 50%)

DESCRIEREA FIRMEI

RE/MAX este franciza imobiliara nr.1 in lume!
RE/MAX ofera servicii imobiliare profesionale in 67 de tari!
Nimeni in lume nu vinde mai multe proprietati decat RE/MAX!!!