Agent de vanzari Timisoara

Asociatia Nationala a Constructorilor

Job expirat

RESPONSABILITATI

- studii medii/superioare
- experienta in vanzari si relatiile cu clientii 1-2 ani (minim)
- stapanirea tehnicilor de prezentare si vanzare
- bune abilitati de comunicare
- seriozitate, onestitate, profesionalism
- masina proprie constituie un avantaj

CERINTE

- cautarea de noi clienti
- intocmire si negociere de contracte
- cunostinte de Office (Word, Exel)
- minim 1 an experienta pe un post similar

BENEFICII OFERITE

- comision din vanzare 10 euro/contract
(contractele sunt relativ usor de obtinut)

ANC (Asociatia Nationala a Constructorilor) este o organizatie neguvernamentala si non profit infintata cu scopul desfasurarii unor activitati in interesul constructorilor persoane juridice si fizice. AIOC a infintat o baza de date publica in care va inscrie pe baza de contract firmele care activeaza in domeniul constructiilor sau in domenii conexe cu scopul de a oferi date despre resursele disponibile intr-o anumita zona geografica. Baza de date poate fi accesata de publicul larg care va dispune de facilitati de cautare a firmelor dupa domeniul de activitate si localitate. Firmele inscrise in baza de date vor beneficia de alte facilitati care nu sunt publice si care fac obiectul contractului de inscriere in AIOC