Agent de vanzari telemarketing

office supplies

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere si responsabilitati.
Promovarea si vanzarea prin telefon a pachetelor de servicii ale companiei
- cresterea vanzarilor si a numarului de clienti
- contactarea potentialilor clienti
- crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti si a bazei de date in privinta acestora,
- derularea activitatii conform politicii companiei,
- utilizarea la maximum a oportunitatilor existente
- stocarea informatiilor in baza de date a companiei

CERINTE

Excelente abilitati de comunicare si negociere
- experienta pe un post similar(in domeniul Consumabilelor de imprimanta) reprezinta un avantaj
- realizarea obiectivelor de vanzari lunare
- capacitate de analiza si sinteza,
- orientare spre client
- putere de convingere, tenacitate
- capacitate de a se integra rapid in echipa
- seriozitate si dorinta de afirmare
- persoana dinamica si optimista
- voce placuta
- vocabular dezvoltat/elevat

BENEFICII OFERITE

-Bonusuri in functie de performanta
-Echipa tanara si dinamica
-Provocari profesionale
-Candidatii fara experienta, dar cu potential vor fi ajutati sa-si dezvolte abilitatile
-Sanse reale de promovare
Oportunitatea de a construi o cariera in vanzari intr-un mediu tanar si dinamic
-Oportunitati de promovare
-Training-uri si suport continuu pentru cresterea profesionala cu o echipa entuziasta de tineri profesionisti.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie ditribuitoare de consumabile IT