Agent de vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere:
Promovarea si vanzarea pachetelor de servicii si poduse ale companiei.
Cresterea vanzarilor si a numarului de clienti.
Contactarea potentialilor clienti.
Crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti si a bazei de date in privinta acestora.
Derularea activitatii conform politicii companiei.
Utilizarea la maximum a oportunitatilor existente.
Mediu de lucru profesional .
Training si suport continuu.
Sanse reale de promovare .
Stocarea informatiilor in baza de date a companiei

CERINTE

Excelente abilitati de comunicare si negociere
Experienta pe un post similar(in domeniul Consumabilelor de imprimanta) reprezinta un avantaj
Realizarea obiectivelor de vanzari lunare.
Capacitate de analiza si sinteza.
Orientare spre client.
Putere de convingere, tenacitate.
Capacitate de a se integra rapid in echipa.
Seriozitate si dorinta de afirmare.
Persoana dinamica si optimista.
Vocabular dezvoltat/elevat.

BENEFICII OFERITE

Bonusuri in functie de performanta
Echipa tanara si dinamica.
Provocari profesionale.
Candidatii fara experienta, dar cu potential vor fi ajutati sa-si dezvolte abilitatile .
Sansa de a construi o cariera in vanzari intr-un mediu tanar si dinamic.
Oportunitati de promovare
Training-uri specializate si suport continuu pentru cresterea profesionala cu o echipa entuziasta de tineri profesionisti.