Administrator Vanzari

SC Frigoglass Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- comunicarea cu clientul referitor la comenzi, stocuri, livrari etc
- sa introduca si proceseze comenzile in sistem
- sa urmareasca realizarea comenzilor in productie si livrarea catre client
- sa negocieze intern obtinerea comenzilor conform cu cerintele clientului
- sa proceseze zilnic documentele de livrare/facturi
- sa arhiveze documentele speciale ale departamentului
- intocmeste rapoarte specifice de vanzari

CERINTE

- studii superioare
- disponibilitate la program prelungit
- cunostinte excelente de operare in Microsoft Excel si Word
- limba engleza nivel avansat
- abilitati de organizare, planificare
- orientat spre obtinerea rezultatelor si standardelor de calitate
- bune abilitati de comunicare
- corectitudine si spirit de echipa
- preferabil experienta minim 3 ani in administatie/vanzari/contabilitate

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- excelente oportunitati de dezvoltare profesionala in urmatoarele domenii: administratie vanzari, logistica vanzari, vanzari
- servicii medicale gratuite
- transport
- bonuri de masa

productia si comercializarea vitrinelor frigorifice comerciale