Activitate castiguri foarte bune

Confidential

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Domenii: Management, Marketing, Administrare Afaceri, Consultanta, Brokeraj, Asigurari, Resurse umane, Finante, Imobiliare, Vanzari, Relatii cu publicul, Resurse umane
Firma in domeniul financiar/marketing cu activitate in 10 judete din Romania selecteaza candidati.

CERINTE

Ne adresam:
- tinerilor studenti foarte ambitiosi si descurcareti
- persoanelor deschise la minte, inteligente(posibilitatea de a coordona o afacere)
- celor care stiu ce inseamna perseverenta in atingerea obiectivelor
- persoanelor cu potential, asteptari mari si incredere de sine
- persoanelor care au abilitati bune de relationare, analiza, planificare, organizare
- administratorilor de afaceri, coordonatori proiecte, manageri de top, directori vanzari.

BENEFICII OFERITE

-program part time flexibil
-instruire gratuita
-sansa de promovare in cadrul unui nivel cariera
-castigul nu este fix(poti castiga 2500, 3500 ron pe luna)
-formare solida in cadrul unei concept inovativ
-rata lunara achitata de firma pt masina leasing la un nivel atins in firma
-mediu propice dezvoltarii personale/financiare
-sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii