ACHIZITORI ((Food, Non-food, Legume-fructe)

PROFI ROM FOOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

MISIUNEA POSTULUI: negocierea unor conditii comerciale performante cu furnizorii si achizitionarea gamei de produse necesare, la standarde de calitate.

PRINCIPALE ATRIBUTII:
- identificarea furnizorilor si negocierea conditiilor contractuale
- verificarea in permanenta a calitatii produselor achizitionate
- intocmirea de situatii, rapoarte, analize: modificari de pret, vanzari, stocuri, etc
- gestionarea relatiei cu furnizorii si urmarirea respectarii conditiilor contractuale
- stabilirea unor relatii optime cu furnizorii, pentru rezolvarea in timp util si in bune conditii a problemelor uzuale

CERINTE

- studii superioare
- experienta minim 3 ani in domeniu
- cunoasterea pietei de produse alimentare si a particularitatilor acesteia;
- abilitati foarte bune de comunicare si negociere,
- abilitati de organizare si planificare
- fermitate, integritate
- disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- sansa unei cariere intr-o companie multinationala

Parte a grupului franco-belgian Louis Delhaize, PROFI ROM FOOD SRL este o companie multinationala ce detine o retea de magazine alimentare de tip discount.
Date suplimentare despre companie puteti gasi pe site-ul www.profi.ro.
CV-urile se pot trimite si pe adresa resurseumane@profi.ro.