Account Sales Manager Distributie IT

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea produselor IT catre distribuitori / revanzatori.

CERINTE

- Experienta de lucru ca reprezentant vanzari distributie IT sau account manager distributie IT;
- Rezultate excelente in echipa sau echipele de vanzari in care ai activat;
- Cunostinte tehnice hardware foarte bune;
- Cunostinte software Microsoft ( windows, excel, windows server );
- Persoana comunicativa, prezentabila, perseverenta, responsabila si cu initiativa;
- Persoana inclinata spre dezvoltarea personala ( citeste carti de vanzari, participa la seminarii sau cursuri );
- E important sa fi unul dintre cei mai buni oameni de vanzari distributie IT Hardware.

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea de a-si desfasura activitatea lucrand pe produse ale brandurilor de renume international DELL, HP, IBM, CISCO, APC, ce au un inalt nivel tehnologic si fiabilitate
- desfasurarea activitatii intr-o companie importanta si de renume national in plina expansiune
- oportunitatea de a reprezenta o companie de productie de PC-uri, servere, laptop-uri, ups, retelistica
- desfasurarea activitatii intr-o atmosfera excelenta concentrata pe crestere si rezultate
- salariu motivant corelat direct cu rezultatele
- telefon, laptop
- in functie de rezultate si masina
- bonusuri personale in functie de performanta
- oportunitati de dezvoltare
- posibilitatea de a achizitiona la pret de distribuitor, reducere 30% a echipamentelor Dell, HP, IBM, Apc, Cisco comercializate.

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.