Account Manager - IT hardware

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Vanzari business to business de solutii informatice hardware (initial pentru judetele TM, AR)
• Invata si promoveaza produsele si serviciile oferite de firma
• Extinderea portofoliului de clienti (identificare clienti, contactare, participare la intalniri cu acestia, pregatirea ofertei, gestionarea vanzarii)
• Realizarea targetului de vanzari

CERINTE

• Experienta in vanzari business to business
• Abilitati de comunicare
• Persoana activa, autonoma, motivata de munca de teren
• Persoana prietenoasa, adaptabila, care stabileste cu usurinta relatii cu ceilalti
• Persoana orientata spre rezultate
• Cunostinte IT
• Experienta de vanzari in domeniul IT constituie avantaj
• Permis cat B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Masina de serviciu

Step UP Professional HR Services este o firma cu experienta in servicii de resurse umane, cu accent pe recrutarea si selectia de resurse umane adaptata cerintelor specifice ale clientilor.

Postul descris anterior este disponibil la unul dintre clientii companiei noastre