Persoane cu experienta in Automatizari/ Programare PLC

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participă la definirea sau la modificarea procesului de fabricaţie (AMDEC proces şi/sau flux),
- Elaborează caiete de sarcini specifice ale mijloacelor de productie, integrind regulile ghidurilor tehnice ale Grupului, indicaţiile legale şi de reglementare în cadrul obiectivelor QCD fixate,
- Iniţiază intervenţia serviciului achiziţii, participă la evaluarea tehnică a ofertelor,
- Asigură urmărirea proiectului pe perioada realizării sale şi animă, dacă este nevoie, AMDEC-urile mijloacelor de productie,
- Organizează teste, analizează rezultatele şi angajează punerea la punct în acord cu Responsabilul Industrializare,
- Conduce acceptarea mijloacelor de productie,

CERINTE

- cunostinte foarte bune de automatizari (citire, scriere, modificare de programe)
- cunostinte bune de desen tehnic
- experienta in industria auto sau in firmele care se ocupa cu conceperea si instalarea masinilor automate este un plus important
- limba engleza sau franceza la nivel mediu
- disponibilitate pentru deplasari in strainatate
Va rugam aplicati direct la adresa: marius.jeler@eurotriade.com

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, tichete de masa, transport asigurat, stabilitate si dezvoltare profesionala.