SEF SERVICIU SSM/ PSI / MEDIU - TARNAVENI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

o Controleaza si urmareste modul in care se aplica reglementarile legislative in vigoare privind Sanatatea si Securitatea in Munca, Prevenirea si Stingerea Incendiilor si Protectia Mediului, de catre toti angajatii companiei.
o intocmeste planuri si decizii privind Sanatatea si Securitatea in Munca, Prevenirea si Stingerea Incendiilor si Protectia Mediului, conform cerintelor legislatiei in vigoare
o Elaboreaza instructiuni proprii de securitate a muncii
o Efectueaza instructajele de protectia muncii si completeaza fisle de instructaj
o Elaboreaza necesarul echipamentelor de protectie si de lucru
o Gestioneaza accidentele de munca in conformitate cu prevederile legislative in vigoare

CERINTE

o Studii superioare tehnice
o Atestat protectia muncii valabil(cel putin cursul nivel mediu, cursul de nivel superior - 180 ore - constituie avantaj)
o Cunostinte solide de legisatie
o Abilitati reale de comunicare verbala si scrisa, de raportare, de organizare a spatiului si timpului de lucru
o Cunostinte de operare PC
o Cunostinte de lb franceza sau lb engleza
o Energic, corect, loial, atent la detalii
ATENTIE NUMAI CV-URILE CARE INDEPLINESC CERINTELE POSTULUI VOR FI SELECTATE PT INTERVIU!!!

BENEFICII OFERITE

Nu rata sansa de a -ti dezvolta o cariera de succes alaturi de un partener stabil, care iti asigura suport profesional permanent si un salar competitiv.