RESPONSABIL INTRETINERE - TARNAVENI

MOBILUX SA Punct de lucru TARNAVENI

Job expirat

RESPONSABILITATI

o Organizeaza, coordoneaza si raspunde de : activitatea de intretinere, reparatii planificate si accidentale ale masinilor, utilajelor si instalatiilor, pentru asigurarea functionarii lor normale si continuu ; activitatea de asigurarea cu piese de schimb din import, tara si executie proprie ; Indruma si coordoneaza folosirea rationala a energiei si combustibilului analizand totodata si posibilitatea reducerii acestora; Elaboreaza instructiunile de intretinere si reparatii pe care trebuie sa le execute personalul desecvent

CERINTE

o Studii superioare de inginerie
o Cunostinte solide de electronica, automatizari, mecanica pneumatica si hidraulica ;
o Abilitati reale de comunicare verbala si scrisa, de raportare
o Cunostinte de operare PC
o Cunostinte de lb franceza sau lb engleza
o Energic, corect, loial, atent la detalii
ATENTIE NUMAI CV-URILE CARE INDEPLINESC CERINTELE POSTULUI VOR FI SELECTATE PT INTERVIU!!!

BENEFICII OFERITE

Nu rata sansa de a -ti dezvolta o cariera de succes alaturi de un partener stabil, care iti asigura suport profesional permanent si un salar competitiv.

Mobilux Tarnaveni -fabrica de mobila care construieste mobilier pentru piata interna si externa din lemn masiv (rasinos si fag) membra a grupului Parisot, unul dintre cei mai mari producatori de mobila de pe piata mondiala, avand fabrici in Europa si Asia, cu peste 5000 de angajati, prezent si in Romania cu 4 fabrici de productie si un centru logistic.